מדוע דווקא תטא

Facebook

למה דווקא תטא ?

תטא עוסקת בהשקעות אלטרנטיביות ונותנת ערך למשקיעים על ידי ניהול סיכונים דינמי וקבלת החלטות על פי תוכניות מסחר מוגדרות מראש. המטרה הראשונה היא לא להפסיד הרבה ביחס למה שרוצים להרוויח. בתטא תהנו מניהול סיכון אקטיבי שאינו קיים בחברות אחרות שם הגישה היא ארוכת טווח והרווח, אם בכלל, נובע מעליית שוק המניות ולא תמיד מהחלטות מנהל התיק. פעילות כזו היא שתתן את הערך לכספך לאורך זמן. צריך לזכור שכדי להרוויח 8% לשנה במניות יש לספוג אחת לכמה שנים ירידה של 50% ויותר ולזה יש להשוות את יחס הסיכון סיכוי במכשירי השקעה אחרים.
רוב הזמן הסיכון בפעילות שלנו נמוך. אם אנחנו מצליחים להשיג רווח, אנחנו מרשים לעצמנו לקחת סיכון גדול יותר כדי להרוויח יותר ובצורה כזו, אנחנו מסכנים בעיקר את הרווח כדי להרוויח עוד. נכון שלעיתים צריך להמתין בסבלנות עד למצב בו יש תנועת מחיר ואז אנחנו מגדילים בהדרגה את החשיפה אבל זה נותן ללקוחות שלנו שקט נפשי ותשואה גבוהה ביחס לסיכון לאורך זמן.
סיבה נוספת היא במצב של ירידות ופאניקה. כשכל החברים שלכם יבכו כמה הם מפסידים תוכלו לדעת שמנהל התיק שלכם הוא לא כמו כולם. לא רק שהסיכויים שלכם להפסד נמוכים יותר, אתם אפילו יכולים להרוויח. כאשר תהייה שוב בהלה כוללת, אתם תחייכו ותזכירו לחברים שלכם שהמלצתם להם לעבור לתטא אבל עד היום הם לא עשו עם זה כלום.

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב דש  ניהול קרנות נאמנות  בע"מ, ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי בהן ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים במישרין. העבודה נעשתה על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים.בועז אילון מספר רישיון 4786, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל' – 02-6251213 כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*