מניית Seagate- ניתוח טכני

Facebook

מניית Seagate סיגייט – STX

מחיר אחרון 35.38$

החברה עוסקת בייצור ושיווק כונני דיסק קשיח לאחסון מידע אלקטרוני.
בחברה כ-58 אלפי עובדים והיא נכללת במדד הנאסד"ק 100.
אחרי דשדוש ארוך שהחל באמצע 2010 ונמשך לכל אורך2011,  עלה מחיר המניה בצורה חדה ב-2012 משער 16$ למניה בתחילת 2012 ועד 30$ בסוף השנה.  מדובר בעלייה של 87.5% בשנה.
בינתיים אין סימנים לעצירת המחיר והמגמה צפויה להמשיך צפונה.
חיזוק נוסף לכיוון הוא פריצת רמת ה-34$ למנייה במהלך העליות של תחילת 2013.  כדי להיות בטוחים יותר בכיוון יש להמשיך לעקוב בשבוע הקרוב על מנת לזהות התייצבות של המנייה מעל רמת ה-34$ ולהקטין את הסיכויים לפריצת שווא.
אפשרות נוספת היא להמתין לירידה לכיוון קו המגמה התחתון לפני ביצוע רכישה.
תמיד חשוב לקבוע סטופלוס ולפעול על פיו. במניה זו עקרון זה נכון במיוחד בגלל נטייה לתנודתיות גבוהה של המחיר.
stx_
תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע"מ, ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי בהן ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים במישרין. העבודה נעשתה על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים.בועז אילון מספר רישיון 4786, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל' — 02-6251213


כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*