ניתוח טכני למניית אמדוקס – סימבול DOX

Facebook

ניתוח טכני למניית אמדוקס – סימבול DOX

מחיר אחרון: 61.14

אמדוקס, באמצעות חברות הבנות שלה, מספקת פתרונות תוכנה ושירותי תקשורת, בידור ושירותים בענף התקשורת בכל רחבי העולם. החברה מציעה חוויית לקוח ופתרונות הטבעה המאפשרים ללקוחותיה לתקשר ולבצע אינטראקציות אישיות בערוצים שונים. החברה מספקת פתרונות רשת בכדי לעצב, לפרוס, לתפעל ולייעל רשתות סלולריות, מערכות תמיכה תפעולית עבור קו קבוע, פס רחב, אלחוטי, ורשתות טלוויזיה בכבלים. מערכות האופטימיזציה שלה לרשת יכולות לתכנן, לבנות, להשיק לנהל רשתות. בנוסף, החברה מציעה פונקציות רשת וירטואליות המבוססות על פתרונות תוכנה לוירטואליזציה של שירותי רשת, מוצרי שליטה על מנת לנהל את החוויה למנויים או התקן בזמן אמת, כולל שליטת גישת 3G4 G, שליטה קבועה, רשתות מתכנסות וניהול צריכת רוחב הפס. יתר על כן, היא מספקת אינטרנט להטבעת דברים ופלטפורמות מחוברות לתמיכה בהתקנים מחוברים, סביבה מבוססת ענן המציעה שירותים ביתיים משולבים בפתרון המאפשר לארגונים לרכוש קישוריות מספקי שירות סיטונאיים. תחום אחר של החברה הוא שירותים פיננסיים ניידים, ניהול מסד נתונים גדול ומוצרי ניתוח. פתרונות המאפשרים ניהול מדיה של פרסום ומכירות, פרסום וחוויית צרכנים, ותהליכים פיננסיים במדיה דיגיטלית ומודפסת. אמדוקס Optima מציעה ניהול פלטפורמת מסחר לניהול לקוחות דיגיטליים רבים, ייעוץ וחשיבה אירגונית, אינטגרציה של מערכות, טרנפורמציה וניהול מערכות, פעילות עסקית דיגיטלית להזמנות, הוראות כניסה ומבחן, שמירת תשואה ושירותי רשת. אמדוקס אקדמיה המפעילה פורטל למידה מבוסס ענן. החברה נוסדה בשנת 1988 ומרכזה בצ'סטרפילד, מיזורי.

 

שווי השוק של החברה נושק ל-9 מיליארד דולר נכון ל07/03/2017 ומעל 25,500 עובדים במשרה מלאה.

להלן גרף המניה ל-17 השנים האחרונות

מחיר המניה עוד לא התאושש מהנפילה במשבר ההייטק בשנים 2000-2001 ומי שקנה אז בשיא עדיין מופסד על הנייר. השפל שנקבע בשנת 2008 היה גבוה יותר מהשפל במשבר שקדם לו ומחיר המניה הלך והתייצב. המחיר נוטה לנוע ברצועות צרות ואז לבצע מהלך משמעותי, התנהגות כזו ראינו בשנים 2006-2007 לפני הנפילות וגם לאחר מכן בשנים 2010-2012 לפני מהלך העליות החד שהביא למחיר הנוכחי.

להלן גרף המניה ל-5 השנים האחרונות

גם כאן ניתן לראות דשדוש ברצועה צרה במשך השנתיים האחרונות ורק לפני שבוע וחצי המחיר פרץ את רמת ההתנגדות של 60.9 דולר למניה. המחיר עלה אבל תיקן חזרה כדי לקבוע רמת תמיכה ואולי לספק נקודת כניסה טובה לפני מהלך העליות הבא.

אפשרות קנייה יכולה להיות ברמת 61 כאשר ירידה מתחת ל 60.9 תצריך את מכירת הנייר וחיתך הפסד. יעד הרווח הינו 80 דולר בתוך כשנה בהנחה שלא מדובר בפריצת שווא.

בהצלחה!

 

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213