ניתוח טכני למניית אנלייט אנרגיה

Facebook

ניתוח טכני למניית אנלייט אנרגיה

מחיר אחרון: 173

 

אנלייט אנרגיה פועלת בתחום האנרגיה והתשתיות ומתמחה בפיתוח, הקמה ותפעול של פרוייקטים לייצור חשמל ממקורות אנרגיה מתחדשת. אנלייט מייצרת חשמל באמצעות אנרגיה סולרית ואנרגיית רוח במקום אנרגיה המבוססת על דלק.

פרוייקטים של אנרגיה שמש באמצעות פאנלים סולאריים נמצאים בעיקר בנגב אך גם בערבה וברמת הגולן.

פרוייקטים של אנרגיית רוח באמצעות טורבינות המבוססים על אנרגיה קינטית ניתן למצוא ברמת הגולן, הגלבוע, קיבוץ לביא, בנגב, וכן בפולין בקרואטיה ובאירלנד.

החברה בוחנת כניסה אף לתחום אנרגיית המים ובודקת כדאיות בארץ ובעולם.

 

גרף המניה בשנים 2008-2017

המניה החלה להיסחר בבורסה בשנת 2008, בשנים הראשונות המניה נכנסת לשוק שחווה את הנפילות וגם מחיר המניה לא מצליח להתאושש, מהלך עליות משמעותי במניה הביא אותה ממחיר של 20 ל 80 נקודות בשנת 2013.

ואז מגיעות שנים של דשדוש במקום והמניה נסחרת בתוך רצועה צרה, עם הפריצה באמצע שנת 2016 מגיע גל חדש של עליות אשר מביא ל 100% רווח למשקיעים בתוך שנה. את הגל האחרון ניתן לתחום בתוך רצועה עולה המסומנת בגרף.

עלייה של המחיר מעל 175 תביא לגל עליות נוסף לכיוון 230 נקודות בתוך כ 3 חודשים. אם הדבר יתרחש בעוד כשבוע מהיום ויחלפו עוד כמה ימים של דשדוש – המניה תימצא על החלק התחתון של הרצועה העולה ולכן סיכון נמול יותר לירידה במחיר.

פוזיציה אפשרית:

קנייה מעל 175

חיתוך הפסד בירידה של 1.5% מהקנייה

 

בהצלחה!

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213