ניתוח טכני למניית ננו דיימנשן

Facebook

ניתוח טכני למניית ננו דיימנשן

מחיר אחרון: 395.1

 

 

ננו דיימנשן עוסקת במחקר ופיתוח של מדפסות תלת מימד ומתמקדת בשוק המוצרים האלקטרוניים ובייצור מעגלים אלקטרוניים מודפסים.

במהלך שלושת החודשים האחרונים החברה הוציאה דיווחים לבורסה על שיתופי פעולה בינה לבין חברות בח"ול אשר עוזרות בשיווק מוצרי החברה בקנדה, אוסטרליה, צרפת, בלגיה, שוויץ ואיטליה. בנוסף נחתם הסכם עם חברת JABIL  האמריקאית לשם רכישת מוצרי החברה.

היום החברה הודיעה על פתיחת מתקן ייצור במתחם הנהלת החברה בנס ציונה.  החברה דואלית ונסחרת הן בבורסה בת"א והן בנאסדק.

 

האם יש בכל ההודעות האלו כדי להביא לתנועה במנייה?

 

גרף המניה ל – 4 השנים האחרונות

אחרי זינוק אדיר במחיר מ 100 ל 800 בשנים 2014-2015, נראית ירידה חזקה במחיר המניה. במשך השנתיים וחצי האחרונות צניחה חזרה עד למחיר של 300 נקודות.

למרות העליות האחרונות המחזורים לא גבוהים, מה שמעיד כי הקונים לא מסתערים בינתיים על המנייה למרות כל ההודעות. אך למרות זאת המניה ביצעה מהלך עליות של 100 נקודות מהשפל האחרון.

 

גרף המניה בשנה האחרונה

רצועה יורדת נפרצה כלפי מעלה וזה כנראה הזמן לקנות. מהלך עליות קרוב צריך להביא את המניה עד למחיר של 500 בשלושת החודשים הקרובים.

 

פתיחת פוזיציה אפשרית בטווח המחירים 390-392 נקודות

חיתוך הפסד במקרה והמחיר יורד מתחת ל386

יעד רווח 500 בתוך כ- 3 חודשים

 

בהצלחה!

 

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213