ניתוח טכני למניית רייט אייד – RAD

Facebook

ניתוח טכני לחברת רייט אייד

מחיר אחרון: 8.99
רקע כללי
חברת רייט אייד באמצעות חברות הבנות שלה, מפעילה רשת של בתי מרקחת הקמעונאי בארצות הברית. החברה מוכרת תרופות מרשם ומגוון של סחורות אחרות, כולל תרופות הנמכרות ללא מרשם, עזרי בריאות ויופי, פריטי טיפול אישיים, קוסמטיקה, כלי בית, מזון ומשקאות, כרטיסי ברכה, סחורה עונתית, מוצרים ליום יום ומוצרי נוחות. הרשת מציעה הדרכות לחיים בריאים, כלים לקבלת החלטות משותפים, ניתוח בריאות, הכולל הדרכות לקראת החלטות רפואיות, מחלות כרוניות, והדרכות לשיפור איכות חיים; פתרונות אנליטיים לאוכלוסייה ושירותי ייעוץ. החברה מציעה את מוצריה ללקוחות המכוסים על ידי צד שלישי, כגון חברות ביטוח, משרדי ממשלה, מעסיקים פרטיים וספקי שירותים אחרים. החברה מקיימת שיתוף פעולה עם חברת GNC . נכון ל20 באפריל 2015, הפעילות  כ -4,600 חנויות ב -31 מדינות של ארצות הברית, ומחוז קולומביה. חברת רייט אייד נוסדה בשנת 1927 ומרכזה בקמפ היל, פנסילבניה.
ניתוח טכני
גרף המניה ל 15 השנים האחרונות
rad-weekly
בגרף ארוך הטווח ניתן להבחין כי המניה נמצאת חיובית וכנראה בדרך לשבור שיא חדש. השיא הקודם היה בשנת 2001 ממש בתוך משבר ההיי טק אז המניה כמעט הייתה המחיר של 10$ בהשוואה בעוצמת הקונים כיום לבין שיא כל הזמנים בשנת 2001 ניתן לראות כי קיימים מחזורים גבוהים בהרבה בשנתיים וחצי האחרונות.
גרף המניה ל 5 השנים האחרונות
rad-daily
עליות חדות במשך השנתיים וחצי האחרונות הביאו למשקיעים תשואה של 800%, המניה זינקה משער של 1$ בסוף 2012 ועד שער של 9$ כיום. המסחר במניה גבוה ואם הפריצה של רמת ה9$ כלפי מעלה תלווה במחזורים גבוהים אז הביטחון כי הפריצה אמיתית גבוה יותר.
ניתן לקנות רק עם עליה של המחיר מעל 9$ והתייצבות המחיר כמה ימים מעל לרמה זו, כאשר חיתוך הפסד יתבצע עם סטופ לוס קרוב. ירידה מתחת למחיר זה תחייב את סגירת הפוזיציה. יעד הרווח 11% בתוך כחצי שנה.
בהצלחה!
תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ, ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל' — 02-6251213


כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*