ניתוח טכני לסאני תקשורת

Facebook

ניתוח טכני לסאני תקשורת

מחיר אחרון: 192.7

 

סאני תקשורת משווקת את מכשירי הסלולר של חברת סמסונג בישראל. החברה הוציאה היום דיווח מיידי לבורסה כי ביטול מס הקנייה של טלפונים סלולריים ישפר את רווחיות החברה עקב ירידת המחיר ועלייה בביקושים. בנוסף, הזמנות לסמסונג גלקסי S8 במהלך ה PRE-SALE היו כפולות מאשר של גלקסי S7 בתקופה המקבילה. הודעות אלו גרמו בשבוע האחרון לזינוק של יותר מ-20% במחיר המניה יחד עם מחזורים ערים.

גרף המניה ב-20 שנים האחרונות

מבחינה טכנית המניה מתקרבת לרמת התנגדות במחיר של 190 נקודות, המחזורים בחודשיים האחרונים עלו משמעותית יד ביד עם העליות החדות. אם התנהגות זו תימשך עם הפריצה אנו צפויים לראות מהלך עליות חד בפרק זמן קצר יחסית.

כרגע כדאי לשבת על הגדר, הבנתם נכון – לא לעשות כלום. כמות מוכרים גדולה ברמות אלו עלולה להחזיר את המניה למסלול ירידות.

רק במקרה של התייצבות המחיר במשך יום או יומיים מעל 195 תיתן לנו אישור קנייה, אמנם נוותר על מספר אחוזים שהמניה עוד תעשה בדרך למעלה אך נוכל להיות בטוחים יותר בכיוון של המניה מבחינה טכנית.

במקרה זה יעד המחיר הינו 300 בתוך כ- 6 חודשים מהפריצה

חיתוך הפסד יתבצע במקרה והמחיר חוזר לרדת מתחת לרמת 190 נקודות.

בהצלחה

 

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213