ניתוח טכני על מדד הדקס

Facebook

ניתוח טכני על מדד הדקס

מחיר אחרון: 12541

 

מדד המניות המרכזי בגרמניה הוא הקטר של שוקי המניות באירופה. כאשר נראתה חולשה במדד זה לפני מספר שבועות כל השווקים באירופה במוקדם או במאוחר יצאו גם הם לתיקון.

גרף המניות בשנים 2001-2018

ניתן לראות מבנה של משולש עולה, עם הפריצה שלו ביולי 2013 כלפי מעלה כאשר המדד השאיר את רמת התנגדות של  8100  רחוק מאחור, הדקס נתן מהלך עליות חזק ונתן תשואה של כ- 67% עד לשיא.

גרף של מדד הדקס ל- 5 השנים האחרונות

אם נבחן בסרגל פיבונאצ'י של מהלך העליות האחרונות נראה כי התיקון האחרון שהסתיים בימים האחרונים סיים ירידה של 38.2% ולכן ישנה סבירות גבוהה כי התיקון הסתיים ואנחנו עומדים לפני גל עליות חדש.

בנוסף ניתן לראות כי נפרצו כלפי מעלה הרצועה היורדת וגם רמת התנגדות קריטית מהעבר. ולכן הסבירות להמשך עליות מתחזק גם בעקבות נתונים אלו.

 

פוזיציה אפשרית:

קנייה ברמת 12,500 נקודות

חיתוך הפסד במידה ויורד מתחת 12,400

יעד רווח 13600 בתוך כ- 4 חודשים

 

בהצלחה!

 

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, BA, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213