ניתוח טכני על מדד היתר 60

Facebook

ניתוח טכני על מדד היתר 60

מחיר אחרון: 750.33

 

מדד היתר 60 מורכב מ 60 החברות בעלות השווי הגבוה ביותר שאינן נכללות במדד ת"א 125. חלק מהחברות בו מוכרות לכולם, גם למי שלא קונה מניות. שמות כמו חמת, שנפ, המשביר 365 וקסטרו נכללים במדד זה.

גרף המדד ב 12 שנים האחרונות

המניות הקטנות מביאות איתן בד"כ תנודות חדות יותר, לחיוב ולשלילה. במשבר של 2008 המדד התרסק בכ 80% אך מצד שני אותו מדד נתן תשואות של עשרות אחוזים בשנים האחרונות. מי שמחפש ריגוש בהחלט ימצא אותו כאן. אבל אנחנו מדברים על השקעות.

הדבר החשוב ביותר שמבדיל בין השקעה להימור הוא ניהול הסיכון. כאשר אנו רוצים להשקיע וליהנות מהתשואה שתניב ההשקעה אנו צריכים קודם כל לחשוב מה הסיכון שאנו מוכנים לקחת.

ועכשיו תכלס

גרף בשנה האחרונה

ניתן להבחין ברמת תמיכה ברמת 740 נקודות, ברמה זו המדד נעצר  בימים האחרונים וחזר לעלות. השווקים החיוביים בחו"ל מוסיפים לאופטימיות של המשקיעים ולכן הצפי הוא להמשך הזרמת כספים לכלל מדדי המניות אשר יביאו את המדד לשיא.

 

אסטרטגיה אפשרית:

קנייה כאשר המחיר ברמת 750

חיתוך הפסד יתבצע במקרה והמחיר ירד בחזרה מתחת למחיר זה.

יעד רווח 825 בתוך כ- 3 חודשים המהווה רווח של כ- 10% במקרה והטרייד מצליח.

בהצלחה!

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213