ניתוח טכני על מדד ת"א נפט וגז

Facebook

ניתוח טכני על מדד ת"א נפט וגז

מחיר אחרון: 1126

 

מדד הנפט והגז כולל בתוכו את כל מניות הנפט והגז, הבולטות באחזקות הן נפטא, דלק, ישראמקו ורציו אשר תופסות נפח של 75% מהמדד.

גרף המדד משנת 2012 ועד היום

בשנת 2016 נקבע שפל נמוך יותר, אך מאז ועד היום המדד עלה כ 39% בעקביות. האם ניתן לראות בגרף איזו שהיא נקודה שתאפשר כניסה עם יחס סיכוי סיכון אופטימלי?

ניתן לראות כי המדד נמצא בתוך משולש עולה בו הכיוון עדיין לא נקבע אך כנראה שבזמן הקרוב, בטווח של חצי שנה קדימה אם המחיר יפרוץ כלפי מעלה אנו צפויים לראות תנודת מחיר חדה מיד לאחר מכן. למדד זה יש מתאם חיובי עם מחירי הסחורות כך שסביר להניח שעלייה או ירידה במחירי הסחורות יובילו למהלך חד גם במדד זה.

כרגע תמיכה טבעית נמצאת בסביבות רמת ה 1100 נקודות במשך הימים הקרובים.

פוזיציה אפשרית לחודש חודשיים הקרובים:

קנייה בירידה לרמת  1100

חיתוך הפסד מתחת ל 1090

יעד הרווח 1200 נקודות.

בהצלחה!

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל'  02-6251213