קרן אלטרנטיבית שילשה את היקף הנכסים תוך שישה חודשים

Facebook

קרן אלטרנטיבית שילשה את היקף הנכסים תוך שישה חודשים

קתי לינץ' 17/01/14
תרגמה מאנגלית: טל אילון
קרן אסטרטגיות הקרדיטורית של אווניו קפיטל גרופ שילשה ואף יותר את כמות הנכסים המנוהלים שלה בששת החודשים האחרונים מ-270 מיליון דולר ל-1.1 ביליון דולר.
ג'פרי גארי, מנהל תיקים בכיר, זוקף את הצמיחה של הקרן לאסטרטגיה שלה, אשר הוא מאמין שהיא משתלבת עם מה שהמשקיעים מחפשים.
"הביקוש וההתעניינות מצד משקיעים לאסטרטגיות השקעה לא מסורתיות ונזילות כמו זו הוא עצום, כי הם מנסים להקטין את החלקים הרגישים לשינויים בריבית בתיק איגרות החוב", לדברי גארי.
קרן אסטרטגיות ההערכה היא השקעה אלטרנטיבית רשומה  אשר מתמקדת באיגרות חוב בעלות תשואה גבוהה, בהלוואות בנקאיות עם ביטחון נמוך מאובטח ובאסטרטגיית ניירות ערך מדוכאים.
הקרן, אשר הושקה ביוני 2012, עלתה ב-10.75% ב-2013, דבר אשר הביא אותה לאחוזון החמישי בקטגוריית התשואה הגבוהה על ידי מורנינגסטאר.
קישור למאמר המקורי:
http://www.fa-mag.com/news/fund-triples-aum-in-six-months-16657.html?section=91
תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ"ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ (עד 16.06.13 היה שם מנהל הקרן מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע"מ), ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ"ל ויש להם עניין אישי בהן ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים במישרין. העבודה נעשתה על בסיס "ניתוח טכני", כל אירוע מדיני, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 4786). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. בועז אילון, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע"מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל' – 02-6251213


כתיבת תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*