Skip link

בתטא יש לכם ביטחון בזכות השיטה לניהול החשיפות ואתם יודעים שהכסף שלכם מוגן מפני ירידת ערך גדולה. תטא חוסכת לכם דאגות רבות ומתאימה את אופי ניהול התיק שלכם למצב השוק. עם תטא אתם שייכים לקבוצה קטנה של לקוחות שיכולים להרוויח גם כשהשוק יורד. כלקוחות שלנו, אתם לא דואגים מהנפילות ואתם מקבלים שירות אישי מסביב לשעון. כחלק מהשירות תקבלו ייעוץ על כלל השקעותיכם מפני שחשוב לנו לדאוג עבורכם לפיזור נכון הלוקח בחשבון שיקולים של צרכים ומיסוי.

שיטה מיוחדת לניהול ההשקעות שלך

בכל הנוגע לסיכונים, אנו פועלים בהדרגה, ובמצב של רווח נגדיל את החשיפה כדי להרוויח עוד. תכונה זו יוצרת מצב בו ירידת הערך נמוכה, אבל הרווח הפוטנציאלי גבוה. זו אחת הדרכים להשיג תשואה חיובית* לאורך זמן.

דו כיווניות

אופן ההשקעה בתטא מאפשר לך להניב רווח* בכל כיוון של השוק – אם בעליות ואם בירידות. באמצעות מכשירים פיננסיים והשקעות אלטרנטיביות אחרות, אתה יכול ליהנות גם מירידות במחירי הנכסים, ואנו נוכל לנצל עבורך שינויים בשווקים – בשני הכיוונים.

שירות לקוחות אישי

אנו מתאימים באופן אישי את ההשקעה לצרכים שלך. בעת פתיחת התיק, אנו מבצעים בירור צרכים מקיף כדי להתאים לך את יעד הרווח. אנחנו דואגים וקשובים לכל נושא ועניין ונמצאים כאן עבורך בכל עת.

ניהול סיכונים דינמי ויומיומי

בכל עסקה מחושב היחס בין הסיכוי לסיכון ומתבצע אחריה מעקב יומיומי ואף שעתי. הרווח הפוטנציאלי בעסקה יהיה לפחות פי 2 ולפעמים הרבה יותר מזה מגובה הסיכון האפשרי.

ניסיון

בועז אילון ושאר המומחים שלנו בעלי ידע וניסיון עשירים בתחום שוק ההון בכלל ובתחום המסחר והמכשירים הפיננסיים בפרט. לאורך השנים פיתחנו תכניות מסחר רבות ומגוונות המאפשרות לנו לנצל ביעילות מצבי שוק לטובתך.

פיזור השקעות

ההשקעות של לקוחותינו מחולקות למספר רב של אחזקות המתנהגות שונה באופן המקטין משמעותית את הסיכון בתיק, לעיתים תוך שיפור תוחלת הרווח.

ללא המתנה

אופן ההשקעה ההדרגתי בתטא מונע מצב בו הלקוח צריך להמתין לעליות בשווקים. אנו מכוונים לרווח לטווח ארוך, אבל דואגים גם לטווח הקצר מתוך מחשבה שאיננו מוכנים לקבל מצב שבו הלקוח יסבול מהפסד הולך וגדל תוך הסבר כי עליו לחכות בסבלנות עד לשיפור תנאי השוק על מנת להשיג תשואה חיובית*.

גיוון נכסים

אנו בתטא סוחרים על מגוון רחב של נכסים ובודקים מידי יום הזדמנויות בנכסים רבים ושונים בארץ ובעולם – מניות, מטבעות, סחורות, שערי ריבית ועוד.

יכולת חיזוי

בעזרת כלי הניתוח הטכני השונים העומדים לרשותנו, אנו יודעים לחזות בסבירות גבוהה מה יקרה בשווקים. יכולת זו, היא המסייעת לנו בהשגת רווחים*! אתם מוזמנים להירשם לקבלת התחזיות השבועיות שלנו על שוקי ההון בארץ ובעולם בקישור הזה.

יכולת תגובה מהירה

אנו בודקים את השווקים בכל יום ולאורך כל היום וערוכים בכל רגע להתאים את עצמנו לשינויים המתרחשים. במידת הצורך, קבלת ההחלטות יכולה להיות מהירה והביצוע מידי.

 

 

*אין באמור להוות התחייבות להשגת תשואה חיובית או תשואה כלשהי