Skip link

כלכלית ירושלים בונה מומנטום

Facebook

ניתוח טכני למניית כלכלית ירושלים

מחיר אחרון: 3525

 

כלכלית ירושלים בע”מ היא חברת נדל”ן גדולה שמשרדי הנהלתה ממוקמים בירושלים. תחומי פעילותה הם רכישת קרקעות, ייזום, בנייה ופיתוח, רכישה והשכרה של נכסי מקרקעין בתחום המסחר, התעשייה, המשרדים, הייטק והמגורים בישראל ובעולם, המדינות בהן פועלת החברה: ארה”ב,קנדה צרפת, גרמניה , הולנד, פולין , אוקראינה, שווייץ, וקרקעות לפיתוח בפורטוגל , ליטא , סרביה, הודו ותאילנד.

 

באמצע שנת 2011החזיקה החברה, בעצמה ובאמצעות חברות בנות – “מבני תעשייה בע”מ”, “דרבן” ו “מירלנד”, נכסים בשטח של 4.2 מיליון מ”ר בארץ ובעולם כאשר מתוכם 2.3 מיליון מ”ר באחזקה בחו”ל, כאשר נכסי החברה מושכרים בתפוסה של כ88%.

 

פעילות החברה מאופיינת בהשקעות מואצות בנדל”ן מניב בחו”ל ובפרט בצפון אמריקה ובאירופה, ברכישת קרקעות לפיתוח בארצות בעלות צמיחה גבוהה כמו רוסיה בעזרת מירלנד חברה ציבורית הנסחרת בלונדון ועוסקת בפיתוח ובניהול נכסים בהיקפים גדולים.

 

לאחרונה בישרה חברת הבת מירלנד על גידול בהכנסות של 147% בעקבות מכירות מסיביות בפרויקט בסנט פטרסבורג רוסיה, והסתכמו בסך של 170 מיליון דולר.

 

גרף 2006-2014

calcalit10years-gif

בגרף המניה מ-2006 ניתן להבחין בירידה החדה אותה ביצעה המניה מרמות שיא של 9000 ועד 500 נקודות, ירידה של כ 95% בתוך שנתיים, בארבע השנים הבאות המניה מבצעת מהלך עליות של כ800% אשר מביא אותה לרמות של 4300 נקודות, אך המניה עדיין רחוקוה מהשיא.

גרף 3 שנים אחרונות

calcalit4years-gif

הגרפים באדיבות בורסה גרף, תוכנה לניתוח טכני.

הסימן שלילי במניה הוא שבירת שפל נמוך יותר בהשוואה לארבע השנים של העליות לאחר המשבר מצד שני המניה פורצת את רמת ההתנגדות הטבעית  של 3000  נקודות תוך כדי בניית מבנה עולה. הדשדוש במניה  צפוי להיפסק עם שבירת ההתנגדות ב- 3600 אשר מהווה התנגדות ארוכת טווח, במקרה כזה ניכנס לפוזיציה בעליה מעל 3600 כמו כן יש לתת סטופ לוס קרוב במקרה והמניה תרד חזרה ולא תצליח להתייצב מעל רמה זו.

היעד הוא מחיר של 4300 נקודות תוך חצי שנה.

בהצלחה!

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב דש קרנות נאמנות בע”מ (עד 16.06.13 היה שם מנהל הקרן מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע”מ), ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ”ל ויש להם עניין אישי בהן ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים במישרין. העבודה נעשתה על בסיס “ניתוח טכני”, כל אירוע מדיני, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 4786). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. בועז אילון, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע”מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל’ — 02-6251213

 

 

 

 

 

 

 

 

13/02/2013

כלכלית ירושלים- ניתוח טכני

כלכלית ירושלים בע”מ היא חברת נדל”ן גדולה שמשרדי הנהלתה ממוקמים בירושלים. תחומי פעילותה הם רכישת קרקעות, ייזום,בנייה ופיתוח, רכישה והשכרה של נכסי מקרקעין בתחום המסחר, התעשייה, המשרדים והמגורים בישראל ובעולם, בעיקר באירופה, בצפון אמריקה . באמצע שנת 2011החזיקה החברה, בעצמה ובאמצעות חברות בנות – “מבני תעשייה בע”מ”,”דרבן” ו”מירלנד”, נכסים בשטח של 4.3 מיליון מ”ר, המאכלסים כ-9000 דיירים מסוגים שונים. אחוז התפוסה במבני החברה עומד על 90%.

פעילות החברה מאופיינת בהשקעות מואצות בנדל”ן מניב בחו”ל ובפרט בצפון אמריקה (קנדה וארצות הברית) ובאירופה, וברכישת קרקעות לפיתוח בארצות בעלות צמיחה גבוהה, כמו רוסיה, מזרח אירופה . ברוסיה פועלת החברה באמצעות חברת-בת בשם Mirland Development, חברה ציבורית הנסחרת בלונדון ועוסקת בפיתוח ובניהול נכסים בהיקפים גדולים ברחבי רוסיה. בידי החברה עתודות קרקע רבות בירושלים וברחבי הארץ, שהיא עוסקת בהשבחתן. שוויים הכולל של הנכסים בבעלות החברה כ-19 מיליארד שקל.

בצד הטכני- כלכלית ירושלים נמצאת בפני פריצת רמת התנגדות 2300 רף שלא במהלך 8 חודשים האחרונים. פריצת רמת התנגדות זו בליווי מחזור מסחר גבוה תעיד על מהלך חזק עד לרמת ההתנגדות הבאה בשער 2800 .

cala

 

 

 

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב ניהול קרנות נאמנות (1982) בע”מ, ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ”ל ויש להם עניין אישי בהן ועל כן קיים חשש לניגוד עניינים במישרין. העבודה נעשתה על בסיס “ניתוח טכני”, כל אירוע מדיני, כלכלי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 4786). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. בועז אילון, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע”מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל’ — 02-6251213