Skip link

כולנו עובדים קשה כדי לחסוך כסף ולדאוג לעתיד שלנו. על מנת לשמר את ערך ההון שלך ולהגדילו, ניהול תיקים הוא הפתרון בשבילך. אחד האתגרים בפניהם עומדים משקיעים הוא תקופות של ירידות חדות בשווקים, אשר לעיתים גורמות בזמן קצר להפסד שלוקח שנים להחזירו.

לעומת השקעות כאלה, קיימות גם אסטרטגיות אחרות שמאפשרות ניהול דינמי יותר, עם אפשרות להרוויח גם כאשר המניות יורדות. ניהול כזה פותח ומבוצע בקרנות גידור המיועדות למשקיעים מתוחכמים ובעלי ממון רב בלבד, שכן ההשקעה המינימלית עומדת בד”כ על כחצי מיליון דולרים. התפתחויות חיוביות בתחום ניהול ההשקעות בארץ ובחו”ל נותנות מענה גם למשקיעים הפרטיים. השקעות אלטרנטיביות שפותחו במקור בקרנות גידור, נמצאות היום בשימוש הולך וגובר של קרנות נאמנות ותעודות סל.

שילוב השקעות כאלה בתיק מקטין את הסיכון מפני שהן מתנהגות שונה מהשקעות מסורתיות במניות ובאג”ח, וגם בגלל ניהול סיכון דינמי שדואג שירידת ערך אפשרית תהיה נמוכה ביחס לרווח המצופה.

מראשית דרכה, תטא שמה לעצמה כמטרה להניב רווח בכל מצב שוק ולאפשר להשקעות אלטרנטיביות להיות נגישות לקהל הרחב בישראל. אתנו, אתם חלק מקבוצה של משקיעים שלא דואגים מנפילות בשווקים. תטא היא הגוף המורשה היחידי בארץ שעיקר עיסוקו הוא השקעות אלטרנטיביות והמפוקח על ידי הרשות לניירות ערך. תוכלו לקרוא על חשיבות הפיקוח באתר של הרשות בכתובת הזו. ניהול ההשקעה בתטא מתבצע בשקיפות מלאה דרך חשבון הבנק שלך, כך שאתה יכול לעקוב אחרי השקעתך בכל רגע.

לתטא מדיוניות השקעה חכמה. באמצעות שיטת ההשקעה המיוחדת שלנו, אנו מרוויחים הרבה בתנודות בשוק*, אבל שומרים על הקיים כאשר אין תנודות כאלה.

כאשר אנחנו מרוויחים, אנחנו מרשים לעצמנו להגדיל חשיפה כדי להרוויח יותר ובצורה כזו, אנחנו מסכנים בעיקר את הרווח כדי להרוויח עוד. נכון שלעיתים צריך להמתין בסבלנות עד למצב בו יש תנועת מחיר בהן אנחנו מגדילים בהדרגה את החשיפה אבל זה נותן ללקוחות שלנו שקט נפשי ותשואה גבוהה ביחס לסיכון לאורך זמן*. סיבה נוספת היא במצב של ירידות ופאניקה-דמיינו לעצמכם, כשכל החברים שלכם בוכים כמה הם מפסידים ואתם יודעים שמנהל התיק שלכם הוא לא כמו כולם. לא רק שהסיכויים שלכם להפסד נמוכים בהרבה, אתם יכולים להרוויח. בבהלה כוללת, אתם מחייכים ומזכירים לחברים שלכם שהמלצתם להם לעבור לתטא אבל עד היום הם לא עשו עם זה כלום.

*אין באמור להוות התחייבות להשגת תשואה חיובית או תשואה כלשהי

 

למה לא כדאי לנהל לבד?

היתרונות של תטא

personal-service

אנו מתאימים באופן אישי את ההשקעה לצרכים שלך. בעת פתיחת התיק, אנו מבצעים בירור צרכים מקיף כדי להתאים לך את יעד הרווח. אנחנו דואגים וקשובים לכל נושא ועניין ונמצאים כאן עבורך בכל עת.

2directions

אופן ההשקעה בתטא מאפשר לך להניב רווח* בכל כיוון של השוק – אם בעליות ואם בירידות. באמצעות מכשירים פיננסיים והשקעות אלטרנטיביות אחרות, אתה יכול ליהנות גם מירידות במחירי הנכסים, ואנו נוכל לנצל עבורך שינויים בשווקים – בשני הכיוונים.

method

בכל הנוגע לסיכונים, אנו פועלים בהדרגה, ובמצב של רווח נגדיל את החשיפה כדי להרוויח עוד. תכונה זו יוצרת מצב בו ירידת הערך נמוכה, אבל הרווח הפוטנציאלי גבוה. זו אחת הדרכים להשיג תשואה חיובית לאורך זמן.