Skip link

ניתוח טכני למניית .Varian Medical Systems Inc – סימבול VAR

Facebook

ניתוח טכני למניית Varian Medical Systems Inc. –  סימבול VAR

מחיר אחרון: 85.52

 

וריאן מערכות רפואיות בע”מ, מייצרת, מוכרת ומספקת שירותי מכשירים רפואיים ומוצרי תוכנה לטיפול בסרטן וטיפולים רפואיים אחרים ברחבי העולם. בתחום מערכות האונקולוגיה שלה היא מספקת מוצרי חומרה ותוכנה לטיפול בסרטן עם הקרנות, הקרנות מווסתת עוצמת שדה קבוע, הקרנות מונחות תמונה, טיפול קשת מווסת נפחית, טיפול קרינתי סטריאוטקטי, רדיוכירורגיה סטריאוטקטית, וברכיתרפיה. מוצריה כוללים מאיצים קווים, מערכות ברכיתרפיה בשלט רחוק, סימולציה של טיפול, ציוד אימות, אביזרים, ניהול מידע, תכנון טיפול, עיבוד תמונה, חילוף ידע קליני, ניהול טיפול בחולה, תמיכת קבלת החלטות, ותוכנת ניהול תפעולי. המגזר המטפל בחולי מחקר מקהילת האוניברסיטה, מוסדות פרטיים וממשלתיים, סוכנויות הבריאות, משרדי רופאים, אונקולוגיה, מרכזי רדיותרפיה, ומרפאות לטיפול בסרטן. מגזר רכיבי הדמיה של החברה מספק רכיבי הדמית רנטגן לשימוש הדמיה רדיוגרפית, פלואורוסקופיה, ממוגרפיה, נהלים מיוחדים, טומוגרפיה ממוחשבת, אבחון ממוחשב, וכן יישומים תעשייתיים. היא מוכרת את מוצריה ליצרני ציוד המקורי, חברות שירות עצמאיות, ומשתמשי קצה. מגזר זה גם מציע את מוצר ה- Linatron לרנטגן, תוכנת עיבוד הדמיה, ומוצרי זיהוי תמונה למטרות אבטחה ופיקוח. בנוסף, וריאן מערכות רפואיות, Inc. מספקת מוצרים ומערכות לאספקת טיפול פרוטון ומפתחת טכנולוגיות שונות בתחומי ההדמיה הדיגיטלית לרנטגן, נפח והדמיה תפקודית, ומקורות לשיפור רנטגן. החברה הייתה ידועה בעבר בשם וריאן Associates, Inc. ושינתה את שמה ל”וריאן מערכות רפואיות בע”מ”, באפריל 1999. וריאן מערכות רפואיות, בע”מ נוסדה בשנת 1948 והיא שבסיסה בפאלו אלטו, קליפורניה. כ- 7300 עובדים במשרה מלאה ושווי שוק של 8.14 מיליארד דולר נכון ל9 ביוני 2016.

להלן גרף המניה ל-15 השנים האחרונות

נקודות השיא והשפל עולות במניה ויוצרות מבנה עולות די עקבי במשך כל השנים מאז 2002, בשנת 2008 הירידה הביאה למחיר שהחזיר את המניה אחורה 5 שנים וספקה הזדמנות קניה בשער של 27.5 דולר בשפל. מאז המחיר עולה די בעקביות כמו השווקים.

להלן גרף המניה ל-5 השנים האחרונות

הקו התחתון העולה של המניה מסמן תמיכה שהולכת ועולה ככל שהזמן עובר, מצד שני המניה קרובה לנקודת התנגדות משמעותית ברמת 85.6 דולר, שם צפויים מוכרים רבים שילחצו על מחיר המניה כלפי מטה.

אפשרויות המסחר במניה:

במקרה של פריצה של רמת 85.6 כלפי מעלה ניתן לקנות את המניה כאשר הסטופ לוס יתבצע בירידת המחיר חזרה מתחת לרמה זו. יעד הרווח הצפוי הינו 96 דולר בתוך כ- 4 חודשים אך עוד לפני כן המחיר צפוי להיעצר זמנית ברמת 88.5

 אפשרות לתיקון בטווח הקצר עד רמת 81.5 במקרה זה כדאי לשבת על הגדר ולהמתין.

יציאה לתיקון משמעותי יותר היא במקרה של התמיכה ברמת 81.5 דולר כלפי מטה, אז המחיר צפוי לרדת משמעותית עד 71.5 דולר בשלב ראשון בתוך כחודשיים שלושה מהשבירה ובטווח של חצי שנה ירידות אפילו למחיר של 44 $ המשקף ירידה של 50% מהשיא.

בהצלחה!

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות, בשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות) וכן בניהול השקעות של קרנות נאמנות בניהול מיטב דש קרנות נאמנות בע”מ, ועל כן יש לה זיקה לקרנות נאמנות אלו. הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ”ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם ואינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות נאמנות, המתבצעת על פי תשקיף הקרן והדיווחים שבתוקף. כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע”מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל’ — 02-6251213