Skip link

ניתוח טכני על מניית KKR

Facebook

ניתוח טכני על מניית KKR

מחיר אחרון: 14.34

KKR-L.P. ושות’ היא פירמת פרייבט אקוויטי וחברת השקעות נדל”ן המתמחה בקרנות השקעה ישירה והשקעות הון. החברה מתמחה ברכישות, רכישות ממונפות, וניהול רכש במצבי אשראי מיוחדים  והשקעות לחברות בסדר גודל בינוני. המשרד פועל בהשקעות בכל הענפים עם דגש על טכנולוגיה וחומרה, אנרגיה ותשתיות, נדל”ן, תעשייה ושירותים עם דגש על שירותים עסקיים, מודיעין, זיכיונות מובילים בתעשייה וחברות משאב טבעי, מכולות ואריזה, חקלאות, שדות תעופה , נמלים, ייעור, חשמל, טקסטיל, מוצרי הלבשת יוקרה, מוצרים בני קיימא ביתי, מדיה דיגיטלית, ביטוח, ברוקרים, הפצת מוצרים לצריכה שוטפת, קמעונאות סופרמרקטים, חנויות מכולת, מזון, משקה, וטבק, בתי חולים, מקומות בילוי, מפעלים, פרסום, שירותי דפוס, מוצרי הון, שירותים פיננסיים, מימון מיוחד, צינורות, ואנרגיה מתחדשת. במגזר אנרגיה ותשתיות, במיקוד על שמן וגז, ציוד ושירותים. בתחום הנדל”ן, המשרד מבקש להשקיע בניירות ערך פרטיים וציבוריים נדלניים חוב, עסקאות במצבים מיוחדים, עסקים עם מקרקעין משמעותיים, ושמן ומאפייני גז טבעי. המשרד גם משקיע במגזר שירותי נכס שמקיף מגוון רחב של פתרונות בין העסק ללקוח ופתרונות בין עסקים הכוללים פתרונות מבוססי נכסים, תחבורה, לוגיסטיקה, פנאי ואירוח, משאבים ,תמיכת שירות ושירותים סביבתיים. ביבשות אמריקה, אסיה ואירופה, המשרד משקיע במוצרי צריכה ככימיקלים, מתכות וכרייה, אנרגיה ומשאבי טבע, שירותים פיננסיים, בריאות, מפעלים, מדיה ותקשורת, קמעונאות וטכנולוגיה. המשרד מבקש להשקיע בפרוייקטים יוקרתיים למגורים ולמעמד הביניים, אבל משקיע גם בפרויקטים אחרים ברחבי סין באמצעות בעלות ישירה, מיזמים משותפים, ומיזוג. החברה משקיעה ברחבי העולם, עם דגש על אוסטרליה, שווקי אסיה, המזרח התיכון ואפריקה, סקנדינביה, דרום מזרח אסיה, אסיה פסיפיק, אירלנד, הונג קונג, יפן, טייוואן, הודו, וייטנאם, אינדונזיה, צרפת, גרמניה, הולנד, בריטניה , האיים הקאריביים, מקסיקו, דרום אמריקה, צפון אמריקה, ברזיל, אמריקה הלטינית, קוריאה, ארצות הברית. המשרד בדרך כלל מחזיק השקעתה לתקופה של חמישה עד שבע שנים ועוד ויצא דרך הנפקות ראשונות לציבור, הצעות משניות בשוק, ומכירות לקונים אסטראטגי. KKR ושות L.P. נוסדה בשנת 1976 ומרכזה בניו יורק.

גרף המניה ל 6 השנים האחרונות

ניתן לראות כי ירידת המחיר נעצרת ברמות מסוימות וכך לשרטט רמת מחיר עולה אשר מהווה כתמיכה לאורך השנים האחרונות.

פתיחת פוזיציה אפשרית במקרה והמחיר עולה מעל ההתנגדות ברמת  14.75 דולר עם יעד מחיר של 17.1 בתוך כשלושה חודשים סטופ לוס יתבצע במקרה והמחיר יורד חזרה מתחת לרמה בה קנינו.

אפשרות נוספת היא לחכות להמשך ירידה ואז לקנות כאשר המחיר קרוב ל 12.2 במקרה זה תהיה לנו תמיכה רחבה יותר בטווח של שנין אחורה ולכן הסיכוי להמשך ירידות פחות סביר. יעד המחיר יהיה 14.75 בתוך כחודשיים וסגירת הלונג יתבצע בירידת המחיר מתחת ל 12.

אם המחיר יורד מ-11 תיתכן תנועה חזקה כלפי מטה ולכן לא כדאית קנייה במקרה כזה.

בהצלחה!

תטא 1 הינה חברה פרטית בעלת רישיון ניהול תיקים ושיווק השקעות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, שיווק השקעות וניהול תיקי השקעות, התשנ”ה-1995, העוסקת בניהול תיקי השקעות ובשיווק השקעות (ולא בייעוץ השקעות). הכותבים ו/או לקוחותיהם מחזיקים בנכסים הנ”ל ויש להם עניין אישי או אחר עלול לגרום לכך שהתחזית לא תתקיים והיא עלולה שלא להתקיים גם ללא אירוע כלשהו. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.   כל מי שפועל על סמך הכתוב עושה זאת על אחריותו בלבד. הנני מנהל תיקים בתטא 1 (רישיון מספר 11937). אני מצהיר בזאת שהדעות המובעות בעבודת אנליזה זו, משקפות נאמנה את דעותיי האישיות על ניירות הערך המסוקרים. סהר דמארי, תטא 1 השקעות וניירות ערך בע”מ, עמק רפאים 7 ירושלים. טל’  02-6251213